Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duocacib 2011

6. 2. 2011

5. a 6. února 2011  jsme  s Garpem vypravili  do Brna na  mezinárodní výstavu DUOCACIB. Letos jsme nejeli  na otočku, ale zúčastnili jsme  se po oba dva dny. V sobotu i  v neděli na nás čekalo 7 souputníků.

 A jak to dopadlo? V SOBOTU posuzoval norský rozhodčí pan Per Iversen. Posuzování bylo důkladné  a přísné a tak to má být. V otevřené třídě nás bylo 7 a pouze 2 psi získali ohodnocení excellent, ti také obsadili 1. a 2. místo. No a na pěkném 3. místě se umístil náš Garp s ohodnocením very good.

Po výstavě  jsme absolvovali krásnou  procházku  s odchovánky CHS Oasis of peace v okolí hradu Veveří, kde se všichni psi pěkně vyběhali a uvolnili.  ObrazekPo mírné nákupní ikea-horečce jsme velmi horečně hodinu bloudili po Brně s neaktuální mapou (milé Brno, tvé nově budované  mimoúrovňové křižovatky jsme  si náramně užívali...) a znavení jsme dorazili k tetě Miladě, kde jsme složili  hlavu.

lV neděli pokračovalo horečné bloudění  a hledání výstaviště ( dorazili jsme za 5 minut 9). Mumraj v hale byl opravdu neskutečný a tak jsme se soustředili pouze na náš kruh. Tentokrát posuzoval pan Lundgren Bertil ze Švédska. Garp byl druhý den tak nějak unavený, ostatní psi a pachy na koberci už ho po sobotním maratonu nechávali v klidu a předvedl se v krásném pohybu včetně elegantně neseného proutku. V konkurenci 7 psů jsme vybojovali krásné druhé místo a titul RES. CAC

Pár fotek zde:hanutralala.rajce.net/DUOCACIB_BRNO_5-6._2._2011

Bližší info v sekci výstavy