Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Soňa, Clide a Paša, 10. 9. 2012 20:32)

Ahoj Hani,

děkujeme za vzkaz, ale gratulaci si zasloužíte spíš vy - první trial, s plným počtem bodů a šampík práce, jste fakt dobří! Přiznám se, že jsem o té Třeboni taky uvažovala, ale holt jsem srabík a tu odvahu jsem nakonec nesebrala.

Možná ještě letos vyrazíme na WT finále do Třebíče, když to máme při ruce, ale ještě uvidím podle toho, kdo bude posuzovat. No a ten zbytek si necháme na příští rok, už mám konečně řidičák a zjara si snad pořídíme i nějaký ten pojízdný vrak, tak se psí akce budou plánovat hned líp.

Seminář pro psí sportovce byl super, už jsem ho plánovala loni, to byl zaměřený na psí fitness, cvičení na míčích a tak :-), což se mi hodně líbí. Letos to bylo na můj vkus až moc teoretické, ale i tak to stálo za to. Až se uvidíme, tak povyprávím.

Tak ať je Garp brzy fit a ahojte příští rok osobně,

Soňa

Gratulace

(Kristyna, 13. 7. 2012 12:50)

Ahoj Hani. Sice opozdene, ale moc gratulujeme, jste fakt dobri, snad to s Amigem taky jednou nejak doplichtim aspon z pule tak dobre :) Treba zitra kluk prekvapi a nebudu ho muset prizabit :)

Gratulace

(Irena Zárubová, 11. 7. 2012 20:41)

Ještě jednou gratulujeme Garpovi k vítězství a titulu CACT, který si právem zasloužil. Moc děkuji za pochvalu mnou organizovaných zkoušek a přeji hodně štěstí do budoucna. P.S. Případné fotografie ze zkoušek vám zašlu :-)
Irena Zárubová www.golden.tym.cz

Gratulace

(Soňa, Clide a Paša, 9. 7. 2012 22:20)

Ahoj Hani,

tak jsme tady s gratulací k dalšímu CACTovi, vy fakt válíte!

Na ty fotky z Konopiště myslím, jenom pořád nejsem schopná je protřídit. Asi ti to zase pošlu komplet přes Úschovnu a uděláš si cenzuru sama.

A abych nezapomněla - zveme vás taky na naše stránky: www.clide-pascha.cz

Vyrážíte v srpnu na WT na Hlubokou? Já se pořád rozmýšlím.

Ahoj a těšíme se zase někdy někde osobně,

Soňa, Clide a Paša

wáááu

(Spáringpartnerky Rina, Becca a zbytek smečky, 8. 7. 2012 22:16)

Tééda Garpe pěkně jsi to s paničkou ostatním natřel!!! Přišel, viděl a zvítězil... Paráda! Moc gratulujeme! Hanko, krásný povídání! Až se nám všem nahrnuly slzy do očí. Kdy se chystáš na rozhodcovský zkoušky?:-)) Ale dobře děláš.. líná huba, holý neštěstí!
Joo a tohle se musí ještě oslavit!!

Narozeniny

(Iva, 6. 6. 2012 13:25)

Málem bych zapomněla! Garpíkovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám! Hodně zdraví, radosti z aportíků a vlnek na vodě:-) Ať je s paničkou pořád tak krásně sehraná dvojka! Joo a taky nějakou tu nevěstu!

Pašááák

(Iva, 6. 6. 2012 13:21)

Ahoj! Moc pěkné povídání.. jako bych tam byla s vámi! Aport přes vodu je bomba! Garp musel pracovat s obrovskou chutí. Sice na úkor drobných chyb, ale zase na takovýho chuťáka se kouká líp než na bezchybnýho vydrezůrovanýho zpomalenýho psa. Jen tak dál!

chovný pes

(Berníškovci, 30. 12. 2011 13:15)

Ahoj Garpovci, sice opožděně, ale přece :-) gratulujeme!! Teď se vám už nevěsty pohrnou! Hlavně ať se Garpík nevyčerpá :-) abychom si mohli pohrát! Hezky si užijte konec roku a do příštího hodně zdraví a pohody!

maturita

(Iva, 13. 10. 2011 12:10)

Ještě jednou touto cestou gratulujeme Garpíkovi k úspěšne složené maturitě! Krásné povídání! Úplně mě to dojalo. Vím, že je to spíš k pláči, ale když jsem si četla o tom střelci, musela jsem se nahlas smát:-) To byl nějaký umělec:-))) Až teď půjde Garpík na hon, bude se asi hodně divit, že nejdřív padne rána a pak zvěř:-)))

CACT

(Táňa a Bernard, 13. 10. 2011 8:52)

Milí kamarádi! Rádi jsme byli účastni, alespoň chvilku, na tak úspěšných zkouškách!! Ty joo CACT!! Ještě jednou moc gratulujeme a těšíme se na další detaily v Lipce!

Gratulace

(Soňa a Paša, 12. 10. 2011 18:52)

Ahoj Hani, srdečně gratuluju k CACTovi z podzimek! Jojo, už se to na vás ví ;-) Těším se na report, jak to celé probíhalo, tak šup šup, ať si brzy počtu. Ahoj se zase někdy na tréninku!

Zdraví Soňa a Paša

šikula:)

(Anička a Ellie, 31. 8. 2011 22:25)

Myslela jsem, že píšu nejdelší reporty ze zkoušek, ale koukám, že mám co dohánět:)) Měli jste teda smůlu, ale i tak Garp ostudu neudělal!

Garp je pašák!

(Iva, 22. 8. 2011 15:06)

Ještě jednou Hanko touto cestou gratulujeme k úspěšnému složení tak náročných zkoušek! Kráásné počtení, nějak mě to dojalo... Na bodavý hmyz musíte už být s Garpem alergický.. je to opravdu pech! Garpík už je hotový mazák, když si umí sám odpočítat, kdy má běžet pro marking:-)) No a to video na té vodě.. to je nádhera!!! Klobouk dolů!

Zkoušky

(Berníškovci, 21. 8. 2011 22:30)

Ahojte tak jak to dopadlo? Už se nemǔžeme dočkat zpráv :-)

Voda

(Anička a Ellie, 2. 8. 2011 23:05)

Ahooj, gratulujeme k super úspěchu na vodě!:)
My jsme si to nakonec opravit nebyli, Ellie začala hárat, potvora:)

SZVP

(sonka1@centrum.cz, 25. 7. 2011 20:56)

Zdar! Zdar! Zdar! ;-)
Jinak ahoj Hanko a Garpe,
gratulujeme vám k Vodním pracem! Shodou okolností jsme je skládali ten samý den na Litohoři. Zvládli jsme to taktéž v I. ceně, s jednou trojkou - Paša stejně jako Garp přeběhl marking...
Držíme palce na ZPR, my zatím vlečky necháváme plavat, moc nevím, jak na to. Ale v plánu máme aspoň jedny z těch dvou wtček, co se ještě letos budou konat, tak se tam třeba potkáme.

Zdraví Soňa a Paša

vodní zkoušky

(Berníškovci, 25. 7. 2011 8:38)

Ahoj Garpe, tak zase gratulace! Už to tak asi pořád půjde dál :-) Jsi fakt dobrej!! Už jsme slyšeli zprávy až k nám do Bašti.V neděli se zastavujeme v Katově, tak se možná uvidíme!
PS Hani, asi si Tě najmeme jako profi cvičitelku! :-)

Voda

(Iva, 20. 7. 2011 8:48)

Ahoj Hanko! Teda vy makáte! My už s Milanem děláme transparenty a v sobotu jedem fandit! Všechny tam určitě převálcujete!

Šumava

(Táňa, 22. 6. 2011 13:03)

Ahoj Hani,vše jsem Ti poslala mailem ,včetně kontaktu na mě. Dej zprávu, že jsi mail dostala. Už se mi jednou vrátil zpět :-(

GRATULACE

(Tereza a D., 14. 6. 2011 14:47)

Ahoj Hani, moc gratuluju k dokončení šampiona a k úžasným výsledkům na zkouškách. Jste šikulky!!