Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink RS 29.-30. 5.

31. 5. 2010

 

O víkendu 29. a 30. května 2010 jsme absolvovali trénink Retriever Sportu v honitbě Milíkovice u Českých Budějovic. V sobotu cvičil M. Rytíř a v neděli rodina Königových.

Obrazek

HURÁÁÁ! GARP ASI ZAČÍNÁ DOSPÍVAT...PŘESTAL KONEČNĚ DĚLAT KRAVINY S APORTEM A PROJEVIL SE JAKO SPRÁVNÝ RETRIEVER, TEDY JAKO APORTÉR-VÁŠNIVÝ, RYCHLÝ, S VÝBORNOU PAMĚTÍ K APORTU,  A TAK DÁÁÁÁLE.

Zkrátka se nám na výcviku dařilo, hodně mě překvapil, protože jsem čekala jeho obvyklé "kravnutí" (jako hra na honěnou a na schovku, bimbání aportem na šňůrce, vyhazování aportu do vzduchu). Hned při prvním cvičení pracoval výborně. V sobotu i v neděli jsme cvičili pouze ve 3 a psíci tedy neměli čas na lelkování a za ty dva dny udělali opravdu pokrok. Martin Rytíř nám přichystal dost komplikované úlohy (jako vždy to mělo hlavu a patu, skvěle postavené, bez zbytečného bezmyšlenkovitého házení aportů). Pan König se v neděli zaměřil hlavně na "blindy" a opět se Garpovi dařilo, nejvíce připomínek tak směřovalo ke mně.

Abych ho zase nepřechválila, samozřejmě jsme stále na začátku a máme před sebou spoustu práce. Tento víkend mě ale utvrdil v tom, že  s Garpem  to za to stojí.

Na pár foteček ze sobotního tréninku mrkněte na http://hanutralala.rajce.idnes.cz/Trenink_RS_29.5.2010/